Karnawał w rytmie włoskich smaków – rozstrzygnięcie konkursu!

Niespodziewani goście, karnawał, włoskie smaki – na samą myśl robi się ciepło i jestem przekonana, że właśnie takie imprezy wspomina się najdłużej i najlepiej. Bez żmudnych przygotowań, długiego planowania i wielkich zakupów. Nie musi być wystawnie, nie ma być perfekcyjnie, ani sztywno. Nie ważne, że pokój nie jest udekorowany kwiatami i balonami, a na zakończenie nie zaplanowano wielkich fajerwerków.

Atmosferę tworzą przyjaciele, a oni z pewnością nie oczekują od nas wystawnych przyjęć przy złoconej zastawie, oni widzieli już wszystko! Widzieli, jak wyglądasz bez perfekcyjnego makijażu i misternie ułożonych loków, ten stary, rozciągnięty podkoszulek z czasów liceum, który wciąż kochasz i nawet te puchate kapcie ze słoniowymi uszami, które chowasz w najciemniejszy kąt szafy, gdy mają przyjść goście…

A przecież najlepsze imprezy odbywają się w kuchni, gdy goście mogą włączyć się do przygotowań, ubrudzić palce w oliwie i zajrzeć do lodówki, by dorzucić coś od siebie. Nieważne, czy jedzenie znajdzie się na stole, czy zostanie zjedzone jeszcze w kuchni. Liczy się to, że zostało przygotowane z sercem, z chęcią ugoszczenia przyjaciół najlepiej, jak to tylko możliwe, bo przyszli właśnie do Ciebie i to jest piękne…

Tak właśnie wyobrażam sobie nieplanowaną imprezę we włoskim stylu. Czytając Wasze konkursowe propozycje wiele razy przenosiłam się myślami do Waszych domów, mając wrażenie, że jestem gościem na Waszych przyjęciach. Niemal czułam te smaki, o których pisaliście i muszę przyznać, że nie było łatwo wybrać zwycięzców. Chylę czoła dla Waszych pomysłów, Wasi goście mogą wpadać do Was o każdej porze z przekonaniem, że dacie radę.

Konkurs jednak polega na tym, że kończy się rozdaniem nagród, tak więc niniejszym przedstawiam uroczyście trójkę zwycięzców, którzy otrzymują kosze włoskich produktów od marki Lidl. Gratuluję!

Agnieszka

Dawid

Klaudia Kaa

Join the Conversation

  1. Gratuluję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
Ósmy Kolor Tęczy © Copyright 2022. All rights reserved.
Close